Kaya İzmir Thermal & Convention Narlıdere İzmir Yılbaşı Programı
Kaya İzmir Thermal & Convention Narlıdere İzmir Yılbaşı Programı 2024

Kaya İzmir Thermal Yılbaşı Programı 2024

Kaya İzmir Thermal yılbaşı programı ile yeni yıl gecesi Narlıdere İzmir’de misafirlerine eğlenceye doyamayacakları yılbaşı programı sunuyor.

Doğa ve denizle iç içe Kaya İzmir Thermal, yılbaşında misafirlerini bekliyor. Çam ormanlarıyla çevrili, İzmir Körfezi’ne hakim konumuyla 5 yıldızlı termal ve spa deneyimi sunan Kaya İzmir, Türkiye’nin en modern kaplıca ve kür merkezleri arasında. Bol oksijen ve doğal güzelliklerle iç içe konumdaki Kaya İzmir, yılbaşı eğlencesini muhteşem bir termal tatil deneyimiyle birleştirmek isteyenlerin vazgeçilmezi durumunda. Antik dönemlerden bugüne iyileştirici termal suyuyla ün salmış tarihi Agamemnon Kaplıcalarında, Kaya İzmir’le birlikte yeni bir dönem başlıyor. Kaya İzmir, çam ormanlarıyla çevrelenmiş, İzmir Körfezi’ne hakim konumuyla konuklarına 5 yıldızlı, lüks bir termal ve spa keyfi sunuyor.

Kaya İzmir Thermal Yılbaşı Programı

Kaya İzmir Thermal Video

Deniz ve doğa manzaralı odalar, her türlü termal olanaklar ve Kaya konukseverliğinin birleştiği Kaya İzmir’de dillere destan bir yılbaşı deneyimi sizleri bekliyor.

Kaya İzmir Thermal İletişim