Radisson Blu Resort & Spa Yılbaşı Programı
Radisson Blu Resort & Spa Yılbaşı Programı 2024

Radisson Blu Resort & Spa Yılbaşı Programı 2024

İzmir Çeşme’de stil sahibi bir yılbaşı kutlaması isteyenler için Radisson Blu Resort & Spa yılbaşı programı ile sınırsız eğlence sizi bekliyor.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de iş veya tatil amaçlı seyahat edenler için ücretsiz kablosuz internet, oda içi kahve ve çay olanaklarına sahip 312 oda bulunmaktadır. Çeşme’deki denize sıfır odalarımızda güzel doğa manzaralarına uyanın. Muhteşem Ege sahilinde 5 yıldızlı denize sıfır Radisson Blu Resort & Spa’da konaklayın. Kristal berraklığındaki Ege Denizi’nin Mavi Bayraklı, göz alıcı plajları sadece birkaç adım uzağınızda. 5 yıldızlı Çeşme spa otelimiz, muhteşem bir özel plaja sahip olmanın yanı sıra Çeşme Kalesi, Aqua Toy City su parkı ve Ege’nin gözde kasabası Alaçatı gibi seçkin çekim merkezlerine de yakın.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Deniz manzarası, şık özellikler ve daha fazlasının keyfini çıkarın! Ayrı oturma alanı ve özel balkonlarından deniz manzarası sunan birçok oda ve süitiyle 5 yıldızlı Çeşme otelimizde dinlendirici bir konaklamanın keyfini çıkarın. 2 restoran ve 3 bar dahil, otel içi yemek seçeneklerimiz sayesinde, lezzetli bir yemek veya arkadaşlarınızla ferahlatıcı bir içki için uzağa gitmek zorunda değilsiniz. Aile dostu denize sıfır otelimiz bir oyun alanı ve Çocuk Kulübü’ne sahiptir. Siz spa’da bakım yaptırırken veya Türk hamamında rahatlarken küçükleri eğlendirmeyi bize bırakın.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Yılbaşı Programı

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme Video

İzmir Çeşme’de unutulmaz bir yılbaşı gecesi için Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de yerinizi hemen ayırtın.

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme İletişim