Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme İzmir Yılbaşı Programı
Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme İzmir Yılbaşı Programı 2024

Altın Yunus Hotel & Spa Yılbaşı Programı 2024

Çeşme’nin incisi Altın Yunus Hotel 2024 yılbaşı programında ünlü sanatçı Simge Sağın ile 31 Aralık gecesi sizler eğlence dolu bir geceye bekliyor.

Ege denizinin en popüler sahillerinden Çeşme Ilıca’daki Altın Yunus Hotel & Spa eşsiz konumu, manzarası ve her türlü konforun düşünülerek tasarlandığı odalarıyla konuklarına muhteşem bir hizmet veriyor. Altın kumsalı, turkuaz renkli denizi ve muhteşem manzarası ile misafirlerini ağırlayan tesisin odalarında, konforunuz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey düşünülmüş. Otelin restoranlarında uluslararası mutfaklardan ve Türk mutfağından en özel lezzetler sizlere sunuluyor. Altın Yunus Çeşme yılbaşı programı ile de misafirlerine doyumsuz anlar yaşatmaya hazır.

Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme Yılbaşı Programı 2024

Altın Yunus Çeşme yılbaşı programı Gardenya Salonunda düzenlenecek. Simge Sağın’ın sahne alacağı muhteşem gecede kırmızı et set menü ile limitsiz yerli içki ikram edilecek. Galaya alınmayacak olan 0-12 yaş arası çocuklar için ayrı salonda açık büfede akşam yemeği verilecek. 4-12 yaş çocuklar için de Mini Club’da birçok etkinlik düzenleniyor. Altın Yunus Çeşme, konaklama paketi satın alan misafirlerine yeni yılın ilk gününde geç kahvaltı imkanı da sunuyor.

  • 20:30 – 01:00 Yılbaşı Galası
  • 23:00 – 00:30 Simge Sağın
  • Ön Grup Rise Up

Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme Video

Simge ile eğlenceye doyamayacağınız yılbaşı gecesi ve özel konaklama deneyimi için Altın Yunus Hotel sizleri bekliyor.

Altın Yunus Hotel & Spa Çeşme İletişim