İzmir Marriott Hotel Konak İzmir Yılbaşı Programı
İzmir Marriott Hotel Konak İzmir Yılbaşı Programı 2024

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı Programı 2024

İzmir’in göbeğinde Alsancak’ta mükemmel bir konuma sahip İzmir Marriott Hotel, yılın son gecesinde eşsiz bir yılbaşı programı ile sizi bekliyor.

Şehrin en canlı noktalarına ve tarihi bölgelere yürüyüş mesafesinde, İzmir’in ilk Marriott oteli olan tesis, kesintisiz deniz manzarası, şık bir şekilde döşenmiş 7’si süit olmak üzere 149 odasıyla hizmet veriyor. İzmir Marriott Hotel’de tüm odalar, kıyı şeridinin veya hareketli şehrin panoramik manzarasına, ücretsiz internet erişimine, cömert olanaklara ve modern banyoya sahip. İzmir’in yeni yaşam tarzı noktası olmaya hazırlanan Marriott, tüm gün açık restoran, lobi bar ve çatı barıyla şehrin buluşma noktalarından. Oteldeki sonsuzluk havuzundan gün batımı manzarasının keyfini de çıkarabilirsiniz.

İzmir Marriott Hotel Yılbaşı Programı 2024

2024’e İzmir Marriott Hotel’in terasındaki harika atmosferde merhaba deyin! Alper Savaş, Dj Gasm, Dj Bey ve Ali Kuru’nun müzik ziyafetiyle coşkulu bir gece İzmir Marriot 2024 yılbaşı programında sizi bekliyor. Gece boyu sürecek müzik ve dansa Marriott İzmir’in yetenekli şeflerinden çok özel lezzetler ve enfes İzmir manzarası eşlik edecek.

  • DJ Gasm
  • DJ Bey
  • Alper Savaş
  • Ali Kuru

İzmir Marriott Hotel Video

Ege Denizi’nin nefis manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikle lezzet ve eğlence dolu bir yılbaşı için Marriott kalitesine güvenin.

İzmir Marriott Hotel İletişim