Royal Teos Thermal Resort Seferihisar İzmir Yılbaşı Programı
Royal Teos Thermal Resort Seferihisar İzmir Yılbaşı Programı 2024

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa Yılbaşı Programı 2024

İzmir Seferihisar’daki Royal Teos Thermal Resort yılbaşı programı ile her yıl olduğu gibi 31 Aralık gecesi nefis bir eğlence programına imza atıyor.

Türkiye’nin ilk “yavaş şehir” unvanlı ilçesi Seferihisar’daki Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA, 432 odası ve 90 bin metrekarelik alanıyla İzmir’in en kapsamlı termal otellerinden biri olarak Seferihisar bölgesinde yer alıyor. Korunmuş tarihi ve kültürel yapıları, yeşil alanları ve muhteşem sahil şeridiyle sadece İzmirlilerin değil tüm vatandaşların nefes alma noktalarından biri olan Seferihisar’daki tesis lüks odaları, suitleri, villaları, genel mimarisi ve 5 yıldız konforu ile konuklarına huzurlu ve sakin bir tatil imkanı sunmakta. Sanatçılı yılbaşı otelleri arasında yer alan Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa, 31 Aralık yılbaşı gecesinde de eğlencenin zirveye çıkacağı mekanlardan biri olacak.

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa Yılbaşı Programı

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa Video

Hem termal tatil deneyimi hem de muhteşem bir yılbaşı eğlencesi için Royal Teos Thermal Resort’ta siz de yerinizi alın, harika eğlenceyi kaçırmayın.

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa İletişim